Būsto Paskola be depozito

Šiandien 100% būsto paskola skamba tarytum visiškai neįmanomas dalykas, tačiau iš tiesų yra atvejų, kai bankas jums gali suteikti net 100% paskolą. Jeigu jūs ketinate įsigyti shared ownership būstą, jums nereikia pradinio įnašo tam, kad įsigytumėte savo dalį, o į naujus namus galėsite įsikelti vos po kelių mėnesių.

Kaip tai veikia? Jūsų brokeris surado banką, kuris ketina suteikti 100% paskolą. Įsivaizduokime, kad ketinate įsigyti būstą, kurio vertė £400 000, ir ketinate pirkti 25% nuosavybės. Tuomet jūsų įmoka sieks vos £100 000 , o likusius pinigus bankui galėsite sumokėti kaip nuompinigius.

Žinoma, tokiu atveju dauguma žmonių pasakytų, kad mokant nuomą už namą ar butą, jis niekuomet netaps nuosava erdve, bet tai netiesa. Įsigijus dalį būsto visuomet yra galimybė tą dalį padidinti, ir iš tarkim 25% dalies, įsigyti 50% būsto.

Netgi tuomet, jei jūs perkate būstą pasiėmę įprastą būsto paskolą, bankui vis tiek mokate „nuomą“, kuri vadinama paprasčiausiomis palūkanomis.

Pagrindiniai patarimai nusprendusiems įsigyti shared ownership būstą:

 

  1. Įvertinkite savo galimybes. Apgyvendinimo asociacijos nėra labdaros organizacijos. Jei jūs nevykdote savo įsipareigojimų dėl nuomos ar paskolos – galite būti iš karto iškeldinti.
  2. Pasitikrinkite sąlygas. Įsigijus shared ownership būstą, yra didelė tikimybė, kad negalėsite namų pernuomoti, išnuomoti tik, pavyzdžiui, kambarį, ar netgi negalėsite apgyvendinti savo partnerių, draugų.
  3. Valstybės mokesčio įmoka. Įsigijus tokio pobūdžio būstą, yra tikimybė, kad jums teks sumokėti žyminį mokestį. Jei ketinate pirkti dalį turto, ir jo kaina nesiekia £125 000 , nuo šio mokesčio būsite atleistas, tačiau jei ne – jums gali smogti nemaža sąskaita, o norint susitvarkyti visus reikalingus dokumentus, dažniausiai būtina kreiptis į advokatus.
  4. Ar galima padidinti savo akcijų dydį? Jei jus aplankė netikėta sėkmė, sulaukėte paaukštinimo pareigose, ar tiesiog padidėjo jūsų šeimos pajamos, jūs galite padidinti savo turimo turto dalį, šis procesas vadinamas „staircasing“. Staircasing paprastai padidina jūsų paskolą, tačiau nuompinigiai sumažėja.
  5. Apsvarstykite ateities perspektyvas. Jei būstas, kurį ketinate įsigyti yra gerame rajone, netoliese planuojamas naujos traukinių linijos įrengimas, statoma stotis ir panašiai, galima daryti prielaidą, kad ateityje šio būsto kaina išaugs, todėl turto pardavimas būtų jums pelningas.