Sužinokite daugiau apie būsto pirkimą

Pirkti ar Nuomotis? (Shared ownership)

Shared Ownership jums suteikia galimybę įsigyti nuosavybę, kuri kitomis aplinkybėmis jums būtų neįperkama. Nusprendus įsigyti Shared Ownership būstą, jis tampa pusiau jūsų/pusiau išsinuomotas – tai reiškia, kad jūs nusiperkate dalį būsto, o už likusią dalį mokate nuomą.

Skaitykite daugiau

Namo paieška – nuo ko pradėti?

Gausybė internetinių nekilnojamo turto paieškos svetainių yra pasiruošę palengvinti jūsų paieškas. Daugelis žmonių sutiks, kad nekilnojamojo turto tinklapiai gali būti pradinis etapas namo paieškai. Jose rasite informaciją apie namo savybes ir jo kainą. Sėdėdami prieš savo kompiuterio ekraną, bet kuriam pasaulio krašte galite sekti nekilnojamo turto kainų tendencijas, pavyzdžiui, „Dagenham“ rajone galite sužinoti už kokią sumą jūsų kaimynas pardavė savo namą ar bandyti nustatyti nuosavo namo vertę. Tačiau ar visada šiomis svetainėmis lengva naudotis?

Skaitykite daugiau

Padidinkite savo galimybes gauti būsto paskolą

Paskolos gavimo procesas dažnai gali atrodyti kaip kopimas į Everestą, bet viskas tikrai nėra taip sudėtinga, ypač, jei žinote būdus, kuriais galite pagerinti savo galimybes. Norėdami gauti geriausią įmanomą paskolos pasiūlymą, turite suprasti vieną paprastą dalyką – kuo aiškesni ir tvarkingesni yra jūsų finansiniai rodikliai bei pajamos, tuo patrauklesni esate potencialiems skolintojams.

Skaitykite daugiau

Kredito istorija

Jei šioje šalyje gyvenate ne vienerius metus, terminas  “Kredito istorija“  nenustebins, tačiau, tiems, kas atvykę ne per seniausiai,  šis išsireiškimas greičiausiai nieko nesako. Tačiau, kuo greičiau sužinosite, kas yra kredito istorija ir kaip ji gali įtakoti būsto paskolos gavima, tuo bus geriau jums patiems.

Skaitykite daugiau

Naujas būstas su prieinamu depozitu

Visi Didžiosios Britanijos gyventojai, norintys įsigyti savo pirmąjį būstą, gali pasinaudoti Vyriausybės suteiktomis lengvatomis perkant naujos statybos namus. Angliškai tai vadinasi: Low cost ownership schemes for newly build homes.

Skaitykite daugiau

Ką reikėtų žinoti apie būsto paskolą ir pirkimą?

Planuojate pirkti būstą? Svarstote ar verta imti būsto paskolą (mortgage)? Nesate tikras, ar užteks jūsų turimų pajamų? Atsakymus į šiuos bei kitus aktualius klausimus rasite čia.

 

Skaitykite daugiau

TOP 10 klausimų perkant būstą

Nuosavo namo pirkimas daugeliui žmonių yra didžiausias finansinis įsipareigojimas gyvenime. Neminint visų teigiamų ir gerų dalykų, iškart reikėtų susitaikyti su mintimi, jog namo pirkimas – tai patirtis, kuri pareikalaus ne tik jūsų finansų, bet taip pat laiko bei kantrybės.

Skaitykite daugiau

Naudingi patarimai pirmojo namo pirkėjams

Nuosavo namo pirkimas daugeliui žmonių yra didžiausias finansinis įsipareigojimas gyvenime. Neminint visų teigiamų ir gerų dalykų, iškart reikėtų susitaikyti su mintimi, jog namo pirkimas – tai patirtis, kuri pareikalaus ne tik jūsų finansų, bet taip pat laiko bei kantrybės.

Skaitykite daugiau

Kiek bankas man paskolins?

Žaibišku greičiu augant būsto nuomos kainoms, dauguma žmonių vis dažniau svarsto galimybę įsigyti nuosavą būstą. Sutaupyti nemenką pinigų sumą namams gali atrodyti neįmanoma, todėl kas antra Jungtinės Karalystės šeima renkasi vieną populiariausių būdų – pasiimti paskolą būstui (mortgage).

Skaitykite daugiau

Pirkti nuosavą namą ar ir toliau nuomotis?

Namo pirkimas – labai svarbus ir neabejotinai naudingas sprendimas, bet reikėtų nepamiršti ir to, kad tai gali pareikalauti daugiau papildomų išlaidų, nei esamo būsto nuoma. Rodos, akivaizdu, jog namo pirkimas yra geriau, negu nuoma, tačiau vistik nuoma suteikia lankstumo ir laisvės nei pirkimas. Pateikiame keletą svarbiausių argumentų už ir prieš, kurie galbūt padės priimti jums tinkamiausią sprendimą.

Skaitykite daugiau